Novinky


Pátek, 10.Červenec 2020

Top kempy v České republice?

Dobrému kempu nechybí výjimečná poloha, nadstandartní zázemí nebo třeba animační programy, které zabaví Vaše děti na celé odpoledne. Protože letošní sezóna je u většiny z Vás po Česku, máme pro Vás pár tipů na nejlepší kempy. Camping Vranovská Pláž, Kemp Keramika, Autocamp Sedmihorky, Praguecamp, Camp Dolce, Kemp U Kukačků, Liščí Mlýn, Kemp Ranč Bystřička, Koupaliště a Kemp Pecka. No a pokud Vám ve výbavě něco chybí, klidně si to vypůjčte.


Tým PůjčteSiCokoliv.cz

 


Úterý, 2.Červen 2020


Rok 2020 byl z hlediska počtu svateb nejvyhledávanějším rokem a dle odhadů mělo letos uzavřít manželství až o 20% více párů, než tomu bylo v letech předcházejících. Letos mělo proběhnout zhruba 60 tisíc svateb. "Všechny termíny na svatby máme v roce 2020 obsazené" znělo již na podzim minulého roku od mnoha svatebních dodavatelů. Nyní však všichni zažívají studenou sprchu a svatební průmysl prožívá dramatický otřes… I přes všechny tyto peripetie se Vám pokusíme situaci ulehčit, tedy alespoň, co se týče půjčoven svatebních šatů. 
Půjčovny jsme pro Vás rozdělili dle okresů, včetně všech kontaktů, aby pro Vás hledání bylo co nejsnazší.


Tým PůjčteSiCokoliv.cz
 


Pondělí, 4.Květen 2020


Milí uživatelé, v rámci zkvalitňování služeb jsme pro Vás vylepšili náš web PujčteSiCokoliv.cz. Nově na našem webu naleznete naposledy přidané inzeráty a také jsme se zaměřili na letošní sezónu, spojenou s pobyty v tuzemsku. Zařadili jsme tak do své nabídky přehled chat a chalup k rekreaci. Nechybí kontakt včetně webových stránek a opět přehledné nabídky dle okresů.


Tým PůjčteSiCokoliv.cz